Růže polyantha KORDES 'Escimo'®

Rosa KORDES 'Escimo'® bílá
bílý jednoduchý květ,půdopokryvná,VI.-IX.,V.,v.80cm,š.50cm,slunce,mrazuvzdorná
  • Stav skladu Skladem

  • Prodejní velikost 5/15

  • Velikost hrnku 1,5 l

od 169,00 Kč s DPH Za 1 ks

Kvete v měsících
Požadavek na řez
šířka
0.5 m
plné slunce
ano
výška rostliny v dospělosti
0.8 m
počet rostlin na 1 m2
4 ks
trnitá rostlina
ano
venkovní rostlina
ano
středně vlhké stanoviště
ano

Popis zboží

Rosa KORDES 'Escimo'®
Čistá krása bilých jednoduchých květů promění vaši zahradu ve snové místo. Escimo je naprsto zdravá a odolná k chorobám (černi a padlí). Opakovaně kvete s mnoha květy o velikosti 4 - 5 cm. Vysoce mrazuvzdorná. Tato odrůda je ideální pro výsadby u cest.

V roce 2006 získala ocenění ADR.
(Allgemeine Deutsche Rosenneuheitenprüfung) je nezávislá mezinárodní zkouška kvality růží. Všechny nové odrůdy růží z celého světa se při těchto zkouškách testují několik let na jedenácti místech v celém Německu. Po těchto zkouškách se ty nejlepší ocení titulem ADR růže. Úspěch v testu náleží jen těm růžím, které jsou výrazně krásné a zároveň velmi odolné, zdravé a jejich pěstování je snadné. Růže, které projdou úspěšně tímto testem jsou vhodné do těch nejnáročnějších podmínek s minimální péčí, jako je např. veřejná zeleň.

Jaké cíle sleduje ADR zkouška?
Názory na barvu a tvar květů podléhají módě a během let se mohou měnit. Kromě těchto vlastností se při zkouškách sleduje bohatost kvetení, vůně a tvar rostliny. Největší důraz se ale klade na odolnost proti mrazu, chorobám a škůdcům. Právě tyto schopnosti růží mají při několikaletém testování tu nejvyšší prioritu. Během zkoušek ADR nejsou rostliny ošetřovány žádnými ochrannými chemickými prostředky, aby se plně projevily jejich přirozené vlastnosti, podle kterých jsou hodnoceny.

Číst více

Dotaz k produktu

Nenašli jste potřebné informace k této rostlině? Chcete se na něco konkrétního zeptat? Zašlete nám jednoduše svůj dotaz a my se Vám budeme snažit v co nejkratší době odpovědět.