Růže polyantha KORDES 'Black Forest Rose'®

Rosa KORDES 'Black Forest Rose'® červená
červený květ,poloplný,VI.-IX.,v.70cm,slunce,mrazuvzdorná
  • Stav skladu Skladem

  • Prodejní velikost 5/15

  • Velikost hrnku 1,5 l

od 169,00 Kč s DPH Za 1 ks

Kvete v měsících
Požadavek na řez
šířka
0.5 m
plné slunce
ano
výška rostliny v dospělosti
0.7 m
počet rostlin na 1 m2
4 ks
trnitá rostlina
ano
venkovní rostlina
ano
středně vlhké stanoviště
ano

Popis zboží

Rosa 'Black Forest Rose'
Bohatě kvetoucí floribunda v jasných červených tónech. Můžete se spolehnout na bohaté kvetení po celou sezónu a naprosté zdraví. Květy jsou poloplné, 6 cm velké, se stabilní barvou.Tento kultivar je barevně stálý, odolný vůči horku, chorobám (čerň a padlí) a všestranně použitelný. Výborný doplněk veřejné zeleně. V roce 2010 získala ocenění ADR.

ADR (Allgemeine Deutsche Rosenneuheitenprüfung) je nezávislá mezinárodní zkouška kvality růží. Všechny nové odrůdy růží z celého světa se při těchto zkouškách testují několik let na jedenácti místech v celém Německu. Po těchto zkouškách se ty nejlepší ocení titulem ADR růže. Úspěch v testu náleží jen těm růžím, které jsou výrazně krásné a zároveň velmi odolné, zdravé a jejich pěstování je snadné. Růže, které projdou úspěšně tímto testem jsou vhodné do těch nejnáročnějších podmínek s minimální péčí, jako je např. veřejná zeleň.

Číst více

Dotaz k produktu

Nenašli jste potřebné informace k této rostlině? Chcete se na něco konkrétního zeptat? Zašlete nám jednoduše svůj dotaz a my se Vám budeme snažit v co nejkratší době odpovědět.