Růže polyantha KORDES 'Marie Rottrová'

Rosa KORDES 'Schöne Koblenzerin'® červ.-bíl
sametově sytě růžové v kombinaci s bílou,nikdy se neotevřou úplně,plnokvěté,v.60cm,kvete VI.-IX.
  • Stav skladu Skladem

  • Prodejní velikost 15/20

  • Velikost hrnku 1,5 l

  • SPEC2 Rottrová

od 169,00 Kč s DPH Za 1 ks

Kvete v měsících
šířka
0.4 m
plné slunce
ano
výška rostliny v dospělosti
0.6 m
počet rostlin na 1 m2
5 ks
venkovní rostlina
ano
středně vlhké stanoviště
ano

Popis zboží

Rosa KORDES 'Schöne Koblenzerin'®
Růže kvete opakovaně. Získala ocenění ADR v roce 2009. Tato mnohokvětá růže vynikne především v detailním pohledu. Nakvétá v mnohačetných květenstvích a její květy se postupně proměňují od bílých poupat po sametově rudé květy. Na rubu okvětních plátků zůstává krémová.Květy o velikosti 4 cm mají velmi dlouho trvanlivost a odolávají nepřízni počasí. Vydrží i ve váze.ro její typický habitus, leské a svěže zelené listy je k rozeznání na první pohled. Dobře mrazuvzdorná odrůda odolná vůči černi a padlí.

ADR (Allgemeine Deutsche Rosenneuheitenprüfung) je nezávislá mezinárodní zkouška kvality růží. Všechny nové odrůdy růží z celého světa se při těchto zkouškách testují několik let na jedenácti místech v celém Německu. Po těchto zkouškách se ty nejlepší ocení titulem ADR růže. Úspěch v testu náleží jen těm růžím, které jsou výrazně krásné a zároveň velmi odolné, zdravé a jejich pěstování je snadné. Růže, které projdou úspěšně tímto testem jsou vhodné do těch nejnáročnějších podmínek s minimální péčí, jako je např. veřejná zeleň.

Číst více

Dotaz k produktu

Nenašli jste potřebné informace k této rostlině? Chcete se na něco konkrétního zeptat? Zašlete nám jednoduše svůj dotaz a my se Vám budeme snažit v co nejkratší době odpovědět.